Poradíš dobre odpružený športový kočík s dlhou strieškou do 300 eur?

Zodpovedané
19. máj 2022

Ahoj,

prosím o radu pri výbere športového kočíka.

Moje požiadavky:

  • odpružený, aby som hojdaním dieťa uspala,
  • dlhá strieška,
  • do 300 eur.

Pozerala som Baby Monsters Alaska, Petite&Mars Royal, Petite&Mars Street Ai, Britax Smile III a Gesslein S4 Air+.

Ktorý z týchto kočíkov je najviac odpružený?

Ďakujem

Ahoj,

Tvoje požiadavky spĺňa Britax Smile III a Gesslein S4 Air+. Obidva kočíky majú odpruženie, ktoré im umožňuje hojdanie a na bazáre ich zoženieš za dostupnú cenu.

Ak chceš kočík pre menšie dieťa a využiješ tak obojsmerné sedenie, tak by som išla do Britax Smile III.

Ak je dieťa už väčšie, tak dobrou voľbou bude Gesslein S4 Air+. Ten je ľahší a skladnejší.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia