Poradíte kočík pre 1,5 ročného chlapca?

Zodpovedané
20. mar 2021

Dobrý deň,

hľadám kočík športový pre cca 1,5 ročného chlapca. Mal by mať nafukovacie kolesá, odpruženie, dlhú striešku, dlhú chrbtovú opierku, ale aj na nohy. Už teraz má cca 85 cm. A ešte možno nastaviteľnú rukoväť, lebo ja mám 167 cm a môj muž 190 cm.

Dôležitá vec je, aby bol čo najmenší po zložení do auta. Môže byť nový alebo aj z bazára. Cena okolo 200 eur.

Aký kočík mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

najideálnejšia ponuka aby spĺňal kočík všetko čo by ste chceli by som zhrnula do modelu Britax - B motion 4 plus.

Britax B-Motion 4 Plus

Tento model je jeden z najpriestrannejších športových kočíkov na trhu. Kolieska na kočíku sú gélové, resp. zjednodušene by som povedala, že koliesko máte vyplnené gélom a nebudete sa musieť trápiť so starostlivosťou ako to je pri nafukovacích kolesách. No inak sú úplne porovnateľné.

Poprípade ak by som ešte poradila modely ako je Petite&Mars - Street

Petite&Mars Street

alebo Valco

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

S pozdravom
Dominika