Skladný kočiar pre 18 mesačné dieťatko

Zodpovedané
12. feb 2019

Zdravím,

hľadám kočiar pre 18 mesačného chlapca, ktorý by bol skladný a vošiel do auta a nezabral celý kufor. Niečo, čo by sa po zložení dalo prenášať a zároveň to nie je bugina. Taký do mesta aj na dedinu. Sú také športiaky alebo vymakané buginy? Mám Quinny Zapp Xtra a Bugaboo Cam2, ale tie mi zaberú v kufri auta dosť miesta. Ďakujem krásne za odporúčania značiek,alebo typov 🙂

Ahoj,

GB Qbit+ je extrémne skladný, kompaktný a pohodlný. Kolesá sú na jeho kategóriu kvalitné a väčšie ako je bežné.

GB Qbit+ All-Terrain

Ak toto nie je to, čo si hľadala, ale skôr rýchloskladný športiak s ozaj skôr terénnejším výkonom, odporučím jednoznačne Baby Jogger City Mini GT. Po zložení je dostatočne kompaktný, ale zároveň zvládne aj náročnejšie povrchy.

Baby Jogger City Mini GT

Okrem toho by som zvážila Valco Snap 4 Sport s nafukovacími kolesami - je to jeden z obľúbených ľahkých kočíkov, ktorý vďaka nafukovacím kolesám aj čosi prejde. A má aj popruh na prenášanie cez rameno.

Valco Baby Snap 4 Sport

Možnosťou je tiež Joie Litetrax Air.

Joie Litetrax 4 Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli