Športiak na jar/leto, 200-300e, vyšší, otočný. Zopa Mion, Joie Versatrax, M&P Armadillo City, Moon?

Zodpovedané
21. jan 2020

Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť. Po zime, niekedy v marci, by sme chceli kúpiť nový športový kočík. Ľahký, skladný, trošku vyšší v sedení, hlavne na mesto, ale aj výlety (napr. Zoo). Nech sa dá polohovať, s dlhšou strieškou, a výhodou by bolo, keby je otočný. Páči sa nám Joolz Hub, ale cenovo hľadáme niečo okolo 200-300€. Čo vravíte na Zopa Mion, Joie Versatrax, Mamas&Papas Armadillo City, či Moon?

Ďakujem pekne za odpoveď.

Ahoj,

Zopu Mion by som rovno vylúčila. Je to jazdne slabý, veľmi otvorený kočík. Ja osobne by som si ho pravdupovediac nevybrala.

Zopa Mion

Joie Versatrax je jednoznačne omnoho lepšia voľba. Ak si v tej cene ochotná mať trochu kratšiu striešku (vyriešiš clonou) a celkovo nebudeš mať extrémne nároky, myslím si, že to je jedna z top volieb.

Joie Versatrax

Mamas&Papas Armadillo City nie je otočný, a je to dosť mestský, jednoduchší model. Ale priestranný a celkovo fajn, ak si ok s malým, mestským, neotočným kočíkom.

Mamas&Papas Armadillo City

Moon - myslíš asi Moon ReSea Sport, ktorý mi v tvojich kritériách zodpovedá. Fajn, všetko ok, aj keď skôr mestskejší, a trochu menej priestranný než Versatrax.

Moon ReSea Sport

Za mňa v tejto cene asi najskôr ten Joie. Ale treba tiež rátať, že v tejto cene jednoducho nebudeš mať všetko.

Pre inšpiráciu inými, Hauck Eagle 4S či Espiro Galaxy je cenovo dostupnou, aj keď teda veľmi mestskou voľbou (menšie kolesá). Vychádzajúce Cybexy budú tiež fajn, len na nich bude treba počkať.

Hauck Eagle 4S

Espiro Galaxy

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli