Športový kočík do 200 eur, vyššia nosnosť, dedina + mesto, len príležitostné využitie

Zodpovedané
31. aug 2020

Dobrý deň,

chcem sa poradiť. Potrebujem nejaký športový kočík pre 11 mesačné dieťa. Chcem predať trojkombináciu, ktoru mám doma, lebo mi zbytočne zaberá miesto.

Malá je veľmi aktívna, čiže nevydrží veľmi v kočíku - preto chcem nejaky príležitostný. Do 200€, pretože ho fakt využívam max raz za týždeň. Chcem len rýchlo dať do kufra a keby niečo, tak ju tam dám. Určite niečo, čo nie je do 15 kg, keďže má už teraz 11 kg - a aby vydržal ešte niečo 😊 Má 74 cm.

Nechodím s ňou do terénu, takže to bude niečo po dedine a po meste sem tam.
Ďakujem pekne za odpoveď.

Ahoj,

v tejto sume pozeraj asi na niečo typu Kinderkraft Grande, alebo možno aj Petite&Mars Street či Joie Litetrax.

Kinderkraft Grande LX

Petite&Mars Street

Joie Litetrax 4

Z ešte lacnejších (oficiálne do 15 kg, ale zmestíš a vydrží aj viac) by šli aj Zopa Move, P&M Easy či Hauck Toronto 4 (Fisher Price edícia).

Zopa Move

Petite&Mars Easy

Hauck Fisher Price Toronto 4

Nejaké jazdné vlastnosti až tak neriešim, skôr fajn pomer ceny a výkonu.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli