Športový kočík do 300e s nepenovými kolesami, predĺžiteľnou strieškou čo neprefukuje a vyššou nosnosťou

Zodpovedané
18. máj 2020

Dobry den,

hladam sportovy kocik pre dcerku, len si neviem vybrat...

Hladam sportovy kocik - gumene kolesa (podobne nafukovacim), alebo popripade aj nafukovacie... Tych z eva peny kolies sa velmi bojim, neviem ake su, ci sa nebudu do nich napichovat kamienky...

Kocik by mal mat nosnost pre babatka viac ako 15 kil, striesku predlzenu - a hlavne, aby na tej strieske, ked sa rozopne a predlzi, nebola sietka - obavam sa, ze by jej to tam v zime neprefukovalo..

Max cena kocika do 300 eur... Dakujem velmi za rady.

Velmi sa mi paci aj kocik Petite&Mars Royal, ale obavam sa tych kolies...

Dakujem

Ahoj,

ak sa ti páči Petite&Mars Royal, ale bojíš sa kolies, radšej kuk na P&M Street, kde si vieš dokúpiť kolesá nafukovacie. Funkčne podobný, aj keď teda nie veľmi odpružený model, no nafukovačky aj na nerovnostiach určite pomôžu.

Petite&Mars Royal

Petite&Mars Street

Britax B-Motion 4 Plus je ďalším takým kočíkom s vyššou nosnosťou aj adekvátnym väčším priestorom, s plnou strieškou a kolesami s (bezúdržbovými) pneumatikami. Takže si myslím, že by ti mohol vyhovieť.

Britax B-Motion 4 Plus

Z lacnejších ti odporučím Lionelo Annet Tour (plné kolesá s pneu) alebo Lionelo Bell (nafukovačky), čo sú tiež - za tú cenu - fajn modely (Annet má k tomu fakt extra dlhú plnú striešku).

Lionelo Annet Tour

Lionelo Bell

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli