Aký športový kočík sa dá otočiť v obidvoch smeroch a je vhodný pre zvedavé dieťa?

Zodpovedané
30. jún 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík pre štvormesačné zvedavé deťa. Musí byť otočný v obidvoch smeroch, aspoň nejako odpružený, skladný, ľahký a so širším sedením aj pre väčšie dieťa do budúcna.

Máme Baby Jogger City Mini GT, ale ten sa nedá otočiť ku mne a syn mi tam plače.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

medzi ľahké otočné športiaky patrí napríklad Britax Strider M, Cybex Balios S Lux , Zopa Quest alebo Moon Resea Sport. Všetky majú hmotnosť okolo 10 kg, sú ľahko zložiteľné dohromady so sedačkou a zvládnu aj ľahší terén.

Ak by si chcela ešte niečo viac kompaktnejšie, tak odporúčam Maxi-Cosi Leona alebo bazárový Bugaboo Bee 5. Kolesá majú menšie, ale sú odpružené.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia