Športový kočík Stokke - ktorý vybrať (aj na rozbitý chodník a nakladanie do auta)?

Zodpovedané
23. dec 2019

Ahoj Eli,

chcela by som kúpiť bazárový Stokke športový kočík, ale vôbec neviem, ktorý. Chcem, aby niečo zvládol - nielen na prechádzku po Auparku, ako to uvádzajú recenzie na Xplory V3. Do lesa sa s ním nechystám, ale minimáne aby zvládol rozbitý chodník. Zároveň často vykladám a nakladám kočík do auta, čiže jednoduché zloženie poteší. Scoot sa mi vôbec nepáči.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

Stokke Trailz (kolesá kľudne Classic) by bol voľbou na horšie povrchy, ale skladanie je v dvoch kusoch a zaberie riadne veľa miesta.

Stokke Trailz Classic

Ja osobne by som ale do mesta, do lesa a podobne kočík neplánuješ brať, kúpila najnovší Stokke Beat. Najľahší, najkompaktnejší, kolesá mid-size veľkosti a hlavne to nie je také hebedo ako Trailz či Crusi.

Stokke Beat

Mimo týchto by som sa už potom pozerala na inú značku - niečo ako Joolz Hub či Easywalker Harvey2.

Joolz Hub

Easywalker Harvey2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli