Ktorý golfový kočík ide do úplného ľahu a zvládne aj rozbité chodníky?

Zodpovedané
10. mar 2022

Ahoj,

hľadám golfový kočík.

Požiadavky:

  • nosnosť dieťatka 17, ideálne 20 kg,
  • do úplného ľahu, keby si dieťatko chcelo zdriemnuť,
  • jednoduché zloženie,
  • skladný,
  • dobré kolieska, ideálne odpružené,
  • aby zvládol aj rozbité chodníky,
  • žiadna hrkalka,
  • cenovo bazárový do 100 eur alebo nový do 150 eur.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

pozrela by som sa po kvalitných kočíkoch z bazáru. Ak chceš kočík typu golfky, tak jedným z nich to môže byť napríklad Baby Jogger City Mini2 4. Je dostatočne priestranný, ľahký, skladný a nechýba mu ani polohovanie nôh.

Alebo ultraľahký Baby Jogger City Mini Zip, ktorý má len 7,3 kg. Kolesá majú obidva menšie, ale obidva zvládnu bez problémov aj mestský terén .

Dobrou voľbou by mohol byť aj ľahký športiak Valco Baby Snap 4 Sport, ktorý patrí k najľahším kočíkom (7,6 kg). Nie je odpružený, takže ho odporúčam brať s nafukovacími kolesami. Ponúka dobré rozmery aj pre väčšie dieťa, extra dlhú striešku, rozmerný kôš aj ľahké skladanie.

Ak chceš skôr športiak, tak pozri ešte na tieto otázky z poradne, či Ťa niektorý kočík nezaujme.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia