Sú kočíky značky Moon spoľahlivé?

Zodpovedané
15. okt 2021

Ahoj,

chcela by som počuť Tvoj názor na kočíky značky Moon. Zaujal ma dizajnom, ľahkým skladaním a tým, že je to nemecká značka.

Aký je Tvoj osobný názor na značku Moon?

Ďakujem

Ahoj,

môj osobný, čisto profesionálny a nezaujatý názor na kočíky značky Moon je široký výber cenovo dostupných kočíkov. Sú kočíky s lepšími aj horšími jazdnými vlastnosťami. To nájdeme u každého výrobcu.

Za mňa je to stredná cenová trieda kvalitných kočíkov. Stačí si len vybrať ten správny model pre správneho majiteľa. Myslím to asi tak, že ak si mestský model kúpi človek na dedinu a chodí po štrkových a lesných cestičkách. Kočík za chvíľu rozbije a potom naň nadáva, že akú hrkálku si to kúpil!

Preto ti odporúčam veľmi dobre zvážiť dôležité kritéria - terén, váha, kombinovateľnosť, spratnosť, atď. Ak si dobre nastavíš kritériá, tak potom určite v širokom zastúpení modelov značky Moon nájdeš správneho kandidáta práve pre teba. Niekedy aj s miernym ústupkom.

https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/brand/moon/

Samozrejme, budem rada ak sa ozveš a vyberieme spolu 😝

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally