Surodenecký kočík na rýchle presuny pre 5m + 2,5r, s úplným ľahom. Joie Aire Twin, Easygo Domino Duo?

Zodpovedané
8. jan 2021

Ahoj,

potrebujem poradiť súrodenecky kočík (syn 2,5 roka, 12 kg a dcéra 5m a 7 kg). Keďže to bude len ako doplnkový kočík, dcéra má svoj a syn už aj čosi prejde, avšak chcela by som aj dvojkočík na rýchle presuny, keď som s nimi sama. Skejt máme, ale nevydrží na ňom dlho. Čiže hľadám cenovo co najlacnejší, nový, vanička nemusí byť, stačí ak pôjde športová časť do úplného ľahu.

Pozerala som:
Joie Aire Twin
Easygo Domino Duo.

Ďakujem veľmi pekne za pomoc 🙂

Ahoj,

čo najlacnejší kočík pre súrodencov na príležitostné použitie. Napr. Joie Aire Twin je úplne ok nápad. Samozrejme rátaj s absolútne basic - základným, jednoduchým kočíkom, ktorý nebude nič extra na nijaký terén. Mimo toho určite poslúži, a za mňa, v tej cene, je to v poriadku možnosť. Môže byť.

Joie Aire Twin

Z pohľadu priestoru a ovládateľnosti ti poradím aj pozrieť po bazárových Baby Jogger kočíkoch. Napr. Baby Jogger City Mini Double2, ktorý sa oplatí aj z pohľadu veľkosti staršieho dieťatka.

Baby Jogger City Mini2 Double

EasyGo Domino je takisto OK, ale kvalita je samozrejme veľmi úmerná tej cene. Preto ja osobne poradím skôr ísť do lepšieho bazárového kočíka.

EasyGo Domino

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli