Zvládne Cybex Balios S Lux každodenné skladanie a vynášanie na 4. poschodie?

Zodpovedané
18. aug 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Cybex Balios S Lux. Bývam v bytovke na 4. poschodí, nemáme výťah a nemám miesto na uskladnenie kočíka. Pivnicu mám od ruky a kočík budem vynášať k sebe do bytu.

Je Cybex Balios S Lux pevný kočík?

Zvládne každodenné skladanie a vynášanie?

Ďakujem

Ahoj,

Cybex Balios S Lux je pomerne ľahký 11,7 kg vážiaci kočík, ktorý má pevnú a odolnú konštrukciu. Tá zvláda každodenné skladanie a rozkladanie.

Ako uvádzame aj v našom MK popise: V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka, zaujme jednoručným zložením a rozložením spolu s nadstavbou umiestnenou na konštrukcii.

Avšak, nie som si istá či Tebe po čase nezačne vadiť jeho vynášanie na 4. poschodie. Byť Tebou, tak skôr volím kočík, ktorý má pre pohodlné prenášanie zabudovaný popruh na rameno.

Takýmto modelom je napríklad kočík Joolz Hub+. Ten je určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú prevažne po mestskom teréne. Vďaka nižšie položeným nadstavbám a nastaviteľnej rukoväti do výšky 107 cm je vhodný skôr pre stredne vysokých rodičov, ktorí zároveň ocenia aj nízku hmotnosť a jednoduchú manipuláciu umožňujúcu ovládanie jednou rukou. Zaujme tiež jednoduchým zložením s nasadeným sedadlom na konštrukciu a integrovaným ramenným popruhom. Po zložení nie je potrebné ani hľadať miesto, kam kočík oprieť, pretože v zloženom stave stojí sám. To ušetrí miesto pri uskladnení.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally