Zvykneme si na kočík Junama Termo, keď máme 170 a 175 cm?

Zodpovedané
21. dec 2023

Ahoj,

cez internet sme si kúpili kočík značky Junama Termo Line Tex, ale po zložení som prišla na to, že kočík bude pre nás asi obrovský. Naša výška je 170 a 175 cm.

Vydržíme s ním aspoň do obdobia, kým malý nebude sedieť?

Bude lepšie ho predať a hľadať menší kočík?

Ďakujem

Ahoj,

neviem, čo presne znamená, že kočík je pre nás asi obrovský.

Môj osobný názor a skúsenosť ako mamičky troch detí je, že ak Ti kočík už teraz nevyhovuje, tak si naň nezvykneš. Ak máš dostatok času a finančných prostriedkov, tak Junama Termo Line predaj. Kúp si taký model, ktorý Ti sadne a bude vyhovovať od prvej chvíle.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally