7 týždňové bábätko je nespokojné a bolí ho bruško. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
6. feb 2021

Dobrý deň,

máme 7 týždňové bábätko, ktorému dávame umelé mliečko. Najprv Beba Complex, ale od toho nevydržalo dlhšie ako 1 hodinu a zase bolo hladné. Potom sme prešli na Nutrilon 1 a spinkal výborne. Niekedy aj 4 - 5 hodín. Musela som ho zobudiť, aby sa napapalo. Potom ho strašne začalo bolieť bruško a 4 dni vôbec nekakal.

Tak nám doktorka odporučila zmeniť na Sunar Complex. Dávam ho len prvý deň, ale dieťa je oveľa nespokojnejšie. Stále len plače, bolí ho bruško a je nafúknuté.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

dobré mliečko pri kolikách a problémoch s nafukovaním je Nutrilon Omneo comfort.

Ja by som Vám odporučila to.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas