Ako liečiť Covid u 18 mesačného?

Zodpovedané
12. júl 2022

Dobrý deň,

s manželom sme pozitívni a už aj náš syn 18-mesačný začal mať včera horúčky 40,3. Horúčku znižujeme Nurofenom a vlažnými kúpeľmi. Doma mám aj Paralen čapíky a vitamín C.

Čo by ste ešte odporučili?

Syn je plačlivý, nevracia, nehnačkuje. Vyzerá, že sa mu začína zapchávať noštek (máme morskú vodu a aj kvapky).

Ďakujem.

Dobrý edň,

nateraz asi dávate všetko, čo môžete na tieto symptómy. Ak máte inhalátor, tak preventívne inhalácie nie sú nikdy na škodu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas