Ako pomôcť 6 mesačnej dcérke, ktorá má hnačku?

Zodpovedané
26. okt 2021

Dobrý deň,

moja 6 mesačná dcéra má už 10. deň hnačku. Raz je úplne riedka, niekedy hustá. Doktorka jej dala Kulíšek, ryžový odvar a probiotiká. Nič nezaberá a stále má hnačky. Má celu zapálenú ritku. Plače, keď ju natieram. Prikrmujem ju, ale teraz samozrejme diétne. Obed má mäso, ryžu z odvaru, zemiak, mrkvu. Potom jej dávam na olovrant varené jabĺčka pomixované a na večeru ružovú nemliečnu kašu. Dojčím. Od dnes už mala aj takú zelenú hlienovú stolicu. Naša doktorka stále tvrdí, že to nič nie je a prejde to. Idú jej zúbky, jeden už má vytlačený. Druhý vidím pod ďasnom.

Ako jej môžem pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

probiotiká dávate ProBio-fix BABY Imun? Alebo Nekadex? Alebo Enterol? Iba tieto sú vhodné. Inak je liečba aj diéta nastavená správne. Zaradila by som banán namiesto jabĺčka.

Dojčite ďalej, na riťku rybiu masť, veľa vetrať, bez plienočky.

Probiotické kvapky ProBio-fix BABY Imun

Probiotické kvapky ProBio-fix BABY Imun sú výživový doplnok s obsahom baktérií mliečneho kvasenia Lactobacillus rhamnosus GG, LGG®, Bifidobacterium animalis, ssp. lactis, BB-12®

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas