Ako pripraviť ovsené vločky pre 19 mesačné dieťa?

Zodpovedané
3. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom prípravy ovsených vločiek pre 19 mesačného synčeka. Niekde píšu, že ich treba namočiť do vody na noc, keď ich chceme mať na raňajky. A následne povariť t 3 - 4 minúty. N

Inde píšu, že stačí rovno povariť.

Stačí ich dať rovno do jogurtu alebo do mlieka?

Ktorý postup prípravy ovsených vločiek je správny?

Ďakujem

Dobrý deň,

pravdu povediac neviem Vám úplne exaktne odpovedať. Nakoľko 19 mesačné dieťa má mať už rodinnú stravu, pokojne by som ich dala rovno do jogurtu.

Ale je to taká moja intuitívna odpoveď, neviem Vám ju ničím naozaj podložiť.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas