Čo za výrážky má dcérka na rukách a na nohách?

Zodpovedané
20. máj 2019

Dobrý deň,

mojej dcérke sa v 13. mesiacoch objavili takéto vyrážky. Mala ich najskôr na stehnách, potom na ramenách. Teraz má 16 mesiacov a už ich má na celých nohách aj rukách. Vyrážky nesvrbia a dcérka si ich neškriabe.

O aký problém sa jedná a ako môžem vyrážky zmierniť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ja by som zatiaľ kožu premasťovala Excipial u Lipolotio a do kúpeľa používala Oilatum - (dá sa kúpiť aj voľne, ale je to tak oveľa drahšie, ako keď Vám predpíše pani doktorka).

Uvidíte, či to nebude stačiť.

Ak by sa koža nelepšila ani po dvoch týždňoch používania prípravkov, navštívte kožnú lekárku.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas