Je potrebné pri tvrdej stolici zmeniť značku umelého mlieka?

Zodpovedané
17. dec 2022

Dobrý deň,

mám doma 22-dňovú dcérku. Nedojčím ju, je len na UM. Začínali sme na Nutrilone Profutura CesarBiotik, ale mala z neho veľmi tvrdú stolicu. Pred týždňom sme prešli na Sunar Premium, opäť to isté. Kaká len bobky, aj to len s pomocou teplomera, sama ich nevytlačí. Celé dni a noci riadne ani nespinká. Vodu jej nedávam, pije len mlieko, pretože naša pediatrička povedala, že v umelom mlieku je všetko. Dávam jej aj Probiofix, ale nemá to žiadny účinok.

Máme zmeniť mlieko na inú značku?

Ako ďalej postupovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

je to tak, ako Vám povedala Vaša pediatrička. V umelom mlieku je všetko. Dieťa nepotrebuje navyše vodu a ani čaj.

Skúste zmeniť mlieko inej značky, napríklad Beba Sensitive 1.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas