V práci som dala výpoveď. Na koľko dní mám nárok na dovolenku?

Zodpovedané
4. júl 2023

Dobrý deň,

na TPP som zamestnaná od roku 2008. V roku 2011 som bola na materskej dovolenke, potom som prešla na rodičovskú dovolenku. A keďže mal syn nepriaznivý zdravotný stav, tak som bola na predĺženom rodičovskom. V roku 2015 som bola znova na materskej. Potom znova rodičovská dovolenka a v roku 2018 znova materská s tretím synom. Vlastne až do 31.12. 2023 som na rodičovskej dovolenke. V práci som dala výpoveď, lebo sa tam nechcem vrátiť.

Na koľko dní mám nárok na dovolenku?

Ďakujem

Dobrý deň,

na konkrétnejšie zodpovedanie otázky by bolo potrebné rozpísať presnejšie obdobia materských dovoleniek.

S prianím pekného dňa,
Lenka