Aká je autosedačka Cybex Isis?

Zodpovedané
28. máj 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky Cybex Isis. Máme staršie auto, preto sme hľadali bezpečnú sedačku bez isofixu.

Môže bezpečnosť ovplyvniť to, že je to starší typ sedačky?

Ďakujem

Dobrý deň,

to, že je Cybex Isis bez Isofixu a ani starší model nevadí, ale ja osobne kvôli tomuto: http://www.petsvestek.cz/2016/02/nebezpeci-auto... pultíkové autosedačky neodporúčam.

Autosedačka Cybex Isis

Autosedačka Cybex Isis je prispôsobiteľná každému vzrastu dieťaťa. Súčasťou autosedačky je zmenšujúca vložka a bezpečnostný pult, ktoré zaisťujú bezpečnosť dieťaťa na cestách.

Ak by ste naozaj chceli pultíkovú, pokojne môžete kúpiť aj s Isofixom, oni sa môžu používať aj bez neho.

Škoda, že nepíšete pre aké dieťatko (vek, váha, výška) autosedačku hľadáte, vedela by som Vám na základe informácii o dieťatku poradiť inú autosedačku. Ak máte záujem o radu, môžete napísať do mojej FB skupiny Deti v aute, alebo do MK skupiny Vyberáme bezpečnú autosedačku. Alebo si pokojne pridajte ďalšiu otázku do poradne.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute