Joie i spin 360 a šikmý sklon sedadiel

Zodpovedané
28. mar 2023

Dobrý deň,

je Joie i Spin 360 vhodná aj pre autá so šikmým sklonom sedadiel?

Syn má 14m, hľadáme vhodnú autosedačku aj na dlhšie cesty k babke alebo na dovolenku, aby sme ho vedeli na spánok čo najlepšie napolohovať.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, Joie i-Spin 360 sadne aj do áut so šikmým sklonom sedadiel.

Veľmi dobrý sklon na šikmých sedadlách poskytne aj Joie i-Venture. Je to obojsmerná, má 7 polôh v oboch smeroch, s nosnosťou do 18,5kg. V aute sa upevňuje prostredníctvom isofixovej základne Joie i-Base Advance, ktorá sa kupuje zvlášť.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek