Aký ochranný poťah odporúčate na autosedačku Petite&Mars Reversal II Isofix?

Zodpovedané
3. mar 2022

Dobrý deň,

máme autosedačku Petite&Mars Reversal II Isofix Grey 0 - 18 kg. Dcérka má problém pri dlhšej ceste autom a už druhýkrát zvracala. Poťah viem oprať, ale tie plasty smrdia, keďže je to tam pozatekané.

Plasty sa ťažko čistia.

Aký ochranný poťah nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

konkrétne pre túto autosedačku ochranný poťah zrejme nie je. Môžete preto siahnuť po univerzálnych napríklad od značky Meyco, Dooky alebo Emitex.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.