Autosedačka 15-36kg

Zodpovedané
13. aug 2022

Dobrý deň,

chcem kúpiť autosedacku pre trojročného, 19 kg. Momentálne máme joie steadi, ale už mu začína byť malá. Je to dosť veľký chlapík na svoj vek 😉 Budem ju striedať v rôznych autách - Octavia II, staršia fabia, Ford B max .

Rozhodujem sa aktuálne medzi Cybex Solution S2 i fix, alebo Cybex Solution G i fix. Aký je medzi nimi rozdiel? Pripadne iná varianta, cenovo ideálne 150 -200 €.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa syn momentálne vozí v Joie Steadi, tak už presahujete váhový limit o 1kg, odporúčam naozaj rýchlo vymeniť autosedačku.

Neuvádzate výšku syna - ak je výška viac ako 100cm, môžete už vyberať aj z kat. 15-36kg.

Cybex Solution S2 i-Fix je bezpečná a pohodlná autosedačka s extra širokým sedákom a polohovateľnou hlavovou opierkou.

Cybex Solution G i-Fix je najnovšou autosedačkou značky Cybex v kategórii 15-36kg. Okrem polohovateľnej hlavovej opierky je možné celú autosedačku jemne naklopiť do príjemnejšej polohy, je však širšia, pekne sadne skôr baculatejším deťom.

Okrem vyššie spomínaných odporúčam pozrieť Joie i-Traver Signature. Je to kvalitná, bezpečná autosedačka, ktorá pekne sadne aj deťom s výškou od 100cm. V prípade, že ju umiestnite na predné sedadlo, dá sa spolu so sklonom sedadla auta naklopiť aj chrbtová opierka autosedačky.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek