Je autosedačka Joie Stages vhodná auta Renault Thalia a do Audi A4?

Zodpovedané
9. mar 2022

Dobrý deň,

syn má 12 mesiacov, 9,4 kg a 75 cm. Aktuálne sa vozí vo vajíčku Cybex Aton 5, ktoré mu ešte chvíľku vydrží.

Chceme kúpiť už aj riadnu autosedačku. Autá máme Audi A4 sedan, šikmé sedadlá, bez Isofixu a Renault Thalia, sedadlá šikmejsie, rovnako bez Isofixu. Sedačku by sme chceli tak či tak pásovú.

Máme vyhliadnutý model Joie Stages.

Je táto sedačka vhodná pre syna a pre spomínané typy áut?

Cenový limit do 250 eur.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, autosedačka Joie Stages je vhodná aj pre synčeka aj do spomenutých áut.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.