Je bezpečnejšia autosedačka Joie i-Spin 360 alebo Britax Römer Dualfix i-Size?

Zodpovedané
12. apr 2022

Dobrý deň,

páči sa mi Joie i-Spin 360 a Britax Römer Dualfix i-Size.

Ktorá sedačka je lepšia a bezpečnejšia?

Prečo niektorí hovoria, že Joie má lepšie testy ako Britax?

Stretla som sa aj s opačnými názormi.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

keď sa zameriame napríklad na ADAC test cca pred 3 rokmi, tak naozaj Joie i-Spin 360 obstála o čosi lepšie s hodnotením 1.8 (prikladám oba hodnotenia).

Britax na šikmejšie sedadlá nesedí, dieťatku padá hlava. Odporúčam pred kúpou odskúšať. Joie i-Spin 360 je taký univerzál. Má 6 polôh sklonu a nie je problém, že by do auta nesadla.

Ja osobne by som si vybrala Joie i-Spin 360, ale samozrejme rozhodnutie je na Vás. Preto odporúčam ak je to možné, aby ste autosedačky odskúšala pred kúpou a sama uvidíte, ktorá Vás osloví viac 🙂

Prajem šťastnú ruku pri výbere autosedačky 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.