Je lepšia autosedačka Britax-Römer Kidfix i-Size alebo BeSafe iZi Flex FIX i-Size?

Zodpovedané
19. okt 2021

Dobrý deň,

pre štvorročnú dcéru zvažujem autosedačku Britax-Römer Kidfix i-Size alebo BeSafe iZi Flex FIX i-Size. Dcéra meria 105 cm a váži 15 kg.

Ako by ste ich porovnali?

Podľa čoho si mám vybrať?

Ide nám hlavne o bezpečnosť a komfort. Auto máme Octavia III.

Ďakujem

Dobrý deň,

obidve autosedačky, ktoré ste spomenula sú z hľadiska bezpečnosti schválené najprísnejšou európskou bezpečnostnou normou ECE R129 (i-Size).

Britax-Römer Kidfix i-Size má bočnú ochranu SICT novej generácie, úzke bočnice s dôkladným polstrovaním, odvetrávanie v zadnej časti autosedačky, nové vodiče pásov pre ešte väčšie bezpečie.

Autosedačka Britax Römer Kidfix i-Size

Autosedačka Britax Römer Kidfix i-Size je vhodná pre deti od 3,5 do 12 rokov (100 - 150 cm).

Pri BeSafe iZi Flex FIX i-Size môžete nastaviť odpočinkovú pozíciu. Má prídavnú bočnú ochranu SIP+ , poťah zo špeciálneho materiálu, ktorý absorbuje otrasy.

Autosedačka BeSafe iZi Flex FIX i-Size

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je schválená podľa nového nariadenia i-Size fáza 2 a je nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, teda od 4 do 12 rokov. Patrí do skupiny II - III (15 - 36 kg). Inštalácia vo vozidle umožňuje vytvorenie priestoru až pre tri vedľa seba sediace osoby. Značka BeSafe pochádza z Nórska.

Autosedačky BeSafe sú najbezpečnejšie a najkvalitnejšie autosedačky na trhu.

Pokiaľ máte možnosť prísť k nám na predajňu Babytrend do Banskej Bystrice. Radi Vám obidve autosedačky predvedieme a nainštalujeme do vozidla.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.