Joie Stages, Caretero Mokki verzus Espiro Kappa. Ktorá je najlepšia?

Zodpovedané
3. feb 2022

Dobrý deň,

mám vybraté tri autosedačky.

1. Joie Stages 2021
2. Caretero Mokki
3. Espiro Kappa

Ktorá z nich je najlepšia?

Ďakujem

Dobrý deň,

z týchto troch autosedačiek by som išla jednoznačne do Joie Stages.

Výhody:

  • ochrana proti bočnému nárazu,
  • škrupina zosilnená oceľovými prvkami,
  • jazda v protismere do 18 kg,
  • systém Grow-with-me, s nastavením výšky pásu a podhlavníka zároveň bez nutnosti prevliekaniu pásu,
  • Custom Harness HideawayTM - skryté priehradky pre uschovanie postroja.

Autosedačka Joie Stages

Autosedačka Joie Stages je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.
Je tu možnosť dokúpenia isofixovej základne. Autosedačka má špeciálne oceľové výstuže zabudované vnútri plastovej škrupiny pre väčšiu odolnosť.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.