Ktorú autosedačku Britax Römer odporúčate pre 3,5 ročné dieťa?

Zodpovedané
3. jan 2022

Dobrý deň,

môj syncek má 3,5 roka. Doteraz sme používali Britax Römer Dualfix vhodnú do 4 rokov. Rozhodujem sa medzi sedačkami od Britax Römer, ktoré sú od 1 - 12 rokov alebo 3,5 - 12 rokov. Je medzi nimi už aj na pohľad celkom veľký rozdiel.

Ktoré by ste mi odporučili?

Ďakujem

Dobrý deň,

dôležité je koľko synček meria.

Ak už meria 100 a viac cm tak by som zvolila autosedačku i-Size od 100 do 150 cm.

Napríklad:

Autosedačka Britax Römer Kidfix i-Size

Autosedačka Britax Römer Kidfix i-Size je vhodná pre deti od 3,5 do 12 rokov (100 - 150 cm).

Ak nemá viac ako 100 cm:

Autosedačka Britax Römer Advansafix i-Size

Autosedačka Britax Römer Advansafix i-Size je založená na ocenenom systéme ADVANSAFIX IV R. Ponúka väčšiu bezpečnosť vďaka predĺženému využitiu až do 21 kg pre batoľatá a XP-PAD pre staršie deti.

Pokiaľ by ste mala záujem aj o inú značku, tak Vám odporúčam pozrieť autosedačky od značky BeSafe ktoré sú najpohodlnejšie a najbezpečnejšie na trhu.

Autosedačka BeSafe iZi Flex FIX i-Size

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je schválená podľa nového nariadenia i-Size fáza 2 a je nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, teda od 4 do 12 rokov. Patrí do skupiny II - III (15 - 36 kg). Inštalácia vo vozidle umožňuje vytvorenie priestoru až pre tri vedľa seba sediace osoby. Značka BeSafe pochádza z Nórska.

Autosedačka BeSafe iZi Flex S FIX

Autosedačka BeSafe iZi Flex S FIX je zjednodušená verzia sedačky BeSafe iZi Flex FIX i-Size. Je nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, teda od 4 do 12 rokov. Patrí do skupiny II - III (15 - 36 kg). Inštalácia vo vozidle umožňuje vytvorenie priestoru až pre 3 vedľa seba sediace osoby. Značka BeSafe pochádza z Nórska.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.