Mám kúpiť novú lacnejšiu alebo kvalitnejšiu autosedačku z bazára?

Zodpovedané
24. sep 2021

Dobrý deň,

dcéra má 9 mesiacov, váži 8 kg a meria 70 cm. Zatiaľ je vo vajíčku od značky Britax do 13 kg, takže zatiaľ ešte nad kúpou autosedačky len uvažujeme. Chcela by som autosedačku, ktorá vydrží čo najdlhšie. Autom často necestujeme, maximálne 1x za týždeň - maximálne 10 km.

Mám kúpiť novú lacnejšiu autosedačku?

Alebo je lepšie kúpiť kvalitnejšiu z bazáru?

Maximálny strop je 100 - 150 eur.

Aký je Váš názor na autosedačky Caretero Mundo a Caretero Arro?

https://deti.bazos.sk/inzerat/128679597/autosed...

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ nechcete investovať, tak by som išla do kvalitnej značky bazárovej autosedačky. Určite je to lepšia voľba, akoby ste mala kúpiť čo najlacnejšiu autosedačku, ktorá nemá dobré výsledky v testoch bezpečnosti.

Čo sa týka Caretero autosedačiek, je málo informácií o tom, ako obstáli v testoch bezpečnosti.

Ak Vám na bezpečnosti záleží, išla by som do značiek, ktoré sú bezpečné ale cenovo prijateľné.

Autosedačka Zopa Triton

Autosedačka Zopa Triton je určená pre deti od 9 do 36 kilogramov. Do auta sa inštaluje pomocou Isofixu a TopTether.

Prajeme šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.