Úzka autosedačka v kat. 15-36kg

Zodpovedané
12. okt 2022

Dobrý deň,

plánujeme vymeniť autosedačku. Pre syna a dcéru, cca 16kg, 104 cm. Určite chceme sedačky s isofixom.

Jedná sa teda o sedačky 15-36kg, určite chceme čo najbezpečnejšiu, cena nerozhoduje.
Prijala by som, ak by zvonka nebola veľmi široká, kedže nemáme samostatné sedadlá, a občas by sa medzi sedačky potreboval posadiť ďalší pasažier. Auto je Peugeot 508SW.

Ďakujem 🙂

Dobrý deň,

medzi najužšie autosedačky v kat. 15-36kg patrí BeSafe iZi Flex FIX i-Size. Na autosedačke je možné odobrať bočnice a dodatočne tak zväčšiť priestor okolo nej. Jej prednosťou je aj prídavný chránič brady a hrudníka. Medzi nohami je vodič na správne vedenie pásu a je mierne polohovateľná.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek