Vajíčko ku kočíku

Zodpovedané
28. júl 2022

Ahoj,

mám kočík Joie Litetrax 4 Flex Signature a chcela by som ku nemu dokúpiť vajíčko.
Potrebovala by som radu, aké Joie vajíčko mi bude k tomuto kočíku sedieť.

Ďakujem

Dobrý deň,

ku kočíku Joie Litetrax 4 Flex Signature Vám cez adaptéry budú sedieť nasledujúce vajíčka:

Vajíčko Joie i-Level je polohovateľné priamo v aute, vložkovo veľmi dobre riešené. V aute je možné ho upevniť len prostredníctvom isofixovej základne, ktorá je súčasťou vajíčka.

Vajíčko Joie i-Snug je kvalitné, avšak dosť malé vajíčko s nie veľmi vhodne riešenou vložkou, ktorá nie je dostačujúca pre väčšie detičky. Aj pásy majú len jednu polohu, takže ich je problém pekne prispôsobiť rastúcemu dieťaťu.

Vajíčko Joie i-Gemm 2 je bezpečné vajíčko, s dobrou vložkovou výplňou. Mne osobne na ňom prekáža zapínanie 5 bodovými integrovanými pásmi - pri takomto type zapínania býva problém so správnym usadením novorodencov a malých batoliat.

Okrem vajíčok značky Joie bude pasovať aj vajíčko Cybex Aton M. Kvalitné, bezpečné vajíčko s mäkkou, pohodlnou vložkou. Vajíčka značky Cybex sú z najväčších dostupných na trhu, bezpečné a pohodlné. Ako jedno z mála je certifikované aj pre leteckú prepravu. V aute sa dá upevniť okrem isofixovej základne Cybex Base M aj bezpečnostným pásom auta.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek