Mala by mať prvá obuv na von tvrdú podrážku?

Zodpovedané
8. mar 2022

Dobrý deň,

syn má 11 mesiacov a začína chodiť okolo nábytku. Na doma používame ponožky, ktoré sú zo spodnej časti silikónové. Väčšinu času chodí naboso.

Akú obuv na von mám pozerať?

Mala by mať tvrdú podrážku?

Aké botasky?

Existujú hrubé ponožky na von?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ dieťatko ešte samostatne nechodí, tak topánočky Vám zatiaľ netreba. Ponožky sú úplne postačujúce.

Ak by sa dieťatko rozchodilo, určite odporúčam voliť topánočku s mäkkou flexibilnou podrážkou, správnym tvarom špičky, bez podpory klenby a bez pevnej päty.

Výber záleží od rozmerov a typu nôžky. U nás také topánočky nájdete v kategórii https://bosacik.sk/katalog/topanky-pre-deti/prv...

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322