Akú obuv pre deti do školy na leto?

kibiovea
16. jún 2013

Som tu nová, tak dúfam, že to sem vkladám správne 🙂 Chcela by som sa spýtať, akú nosia vaše deti obuv do školy a škôlky? Hlavne teraz v lete, keď konečne začína byť teplo (asi až príliš) 😖 Syn je piatak a dcéra chodí ešte do škôlky. Zatiaľ nosili len bežnú uzatvorenú obuv alebo sandále ale s ponožkami. Rozmýšľam či ich mám cez týždeň do školy a škôlky poslať len v šlapkách alebo sandáloch naboso 🙂 Chodia vaše deti do školy naboso? Alebo akú obuv im dávate v lete? ďakujem za odpovede 😉

xlucia
16. jún 2013

@kibiovea ziadne naboso. nohy sa potia, ponozky sa menia kazdy den. jednak odsaju pot, jednak dieta nema odrate nohy. a na to sandale.
skolkarovi by som slapky nedala v ziadnom pripade, a mylsim ze aj skolak na cestu domov a do skoly znesie sandale, mimo toho ze v druzine mozno hra s chalanmi futbal, cize tam slapky tiez nie.
celkovo pre dieta je to nestabilna obuv

sympa1
16. jún 2013

@kibiovea cez naozja ze horuce dni ked aj rano je uz teplo tak športove sandale s ponoškami samozrejme..vacsinou kratkymi clenkovymi..a mladsej skolkarke davam stale botasky a ked po nu pridem donesiem sandale

prasiatko30
16. jún 2013

Bez ponoziek a sandalky este minuly tyzden ked som jej dala zavrete topanky tak do toho aj take tenucke ponozky ale potom uz prisli horucavy a tak len sandalky prip platenky bez ponoziek - proste ponozky sa cez leto nekonaju - 3a 6r

zitaje
16. jún 2013

@kibiovea mam deti podobne ako ty - skolacka nosi sandale s ponozkami, skolkarka nosi sandale alebo platenky s ponozkami.
Do skolky a skoly by som ponozky davala, kedze sa tam prezuvaju. V lete cez prazdniny v horucavach chodime vsetci bosi v sandaloch.

prasiatko30
17. jún 2013

Tak ti poviem co sme dali dneska do skoly - starsia normalne sandalky a mladsia si nechcela obut sandalky lebo citujem "jej svieti slnko na prsty na nohach!!!!" A rucala ako pavian kym som jej neobula normalne cele topanky s ponozkami - hlavne ze si obliekla saty na ramienkach 🙄 🙄

shooos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivett1
17. jún 2013

tak, mladší škôlkar si dal dnes ráno sandálky s ponožkami ...a staršia školáčka si obula plátenky a kotníkové ponožky... (aj keď som jej núkala sandále...) ... inak v sobotu mali obaja sandále - naboso...🙂 ... a minulé leto v MŠ nosili aj crocsy a vždy si ich podľa potreby prispôsobili (sú zvyknutí) ... keď behali, tak ich mali ako sandále a keď sa hrali, tak šlapky ...

kibiovea
autor
18. jún 2013

Dodatočne ďakujem 🙂 Decká zatial do školy a škôlky chodia len v ponožkách a po dome takisto. @xlucia Nevedela som či by fakt nebolo lepšie dať im nejaké pohodlné sandále a naboso aby sa noha viac vetrala keď je takto teplo 🙂 Syn nosí v škole také šlapky z látkovou stielkou tak by sa mu v tom noha nemala veľmi potiť ak by šiel naboso. Možno by sa tak nakoniec cítil lepšie. Na telesnú má normálne športovú obuv. @zitaje Keď ide syn cvičiť tak sa samozrejme prezúva a prezlieka. Preto by som mu tam pribalila aj ponožky ak by šiel do školy naboso. @prasiatko30 S dcérami to máme veru niekedy ťažké 😀 Tá moja tiež občas vymýšla a špekuluje ale väčšinou nakoniec poslúchne. Synovi je to v podstate jedno ten nevymýšla zase vôbec.
Dievčatá ešte ma napadlo, že či chodia vaše decká doma naboso alebo len v ponožkách? Tie moje zatiaľ väčšinou iba v ponožkách. Aj preto som o tom uvažovala lebo som počula že naboso je to zdravšie a že v školách je tiež normálne ak sú decká len v šlapkách naboso 🙂

lubiku
18. jún 2013

Sandale s ponozkami do skoly a skolky a poobede na dvore na boso 😀

prasiatko30
18. jún 2013

@shooos ved hej mne sa velmi paci tento styl ale to su trekkingove topanky to by som ja dietatu na kazdodenne nosenie nedala a do skoly uz toboz nie - to tak ked ideme na chalupu alebo na vylet niekam ale do skoly normalne topanky alebo sandalky pripadne ked maju telocvik tak tenisky ale nosit trekking sandale ku sukniam a satam to sa mi moc nepaci 😅

prasiatko30
18. jún 2013

@kibiovea o spekulovani mi radsej ani nehovor dneska nam klesli teploty z jedneho dna na druhy o 10st tak som musela krpani priam rozkazom nanutit nohavice a tricko - ona chcela princeznovske saty a topanky 🙄

andrej343
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukesstv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lukesstv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lukesstv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz