Mala som dvojdňovú inkontinenciu. Ako bude prebiehať vyšetrenie u urológa?

Zodpovedané
2. sep 2021

Dobrý deň,

už dvakrát sa mi stalo, že som počas dvoch dni trpela únikom moču. Opakovalo sa to po cca mesiaci. Počas týchto dni som chodila normálne na malú potrebu.

Som už objednaná k urológovi.

Ako bude prebiehať vyšetrenie?

Ďakujem sa odpoveď

Dobrý deň,

je správne, že ste vyhľadala pomoc odborníka. Pri vyšetrení Vám urológ odoberie podrobnú anamnézu, bude sa pýtať na okolnosti Vašich ťažkostí, vyšetrí biochemicky vzorku moču a zrealizuje ultrazvukové vyšetrenie močového traktu.

Ďalší postup sa bude odvíjať od zistení vyššie uvedených vyšetrení a Vašej anamnézy.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Monika Nováková