Akú máme šancu prirodzene otehotnieť s takýmto zlým spermiogramom?

Zodpovedané
24. máj 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom výsledkov môjho 28 ročného manžela, ktorý je zdravý, nepije a ani nefajčí.

Akú máme šancu prirodzene otehotnieť s takýmto zlým spermiogramom?

V čom konkrétne má manžel problém?

Ja som podľa doktora úplne v poriadku.

Aké vitamíny môžu manželovi pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa jedná o možnosť otehotnenia, tak áno, dá sa otehotnieť. Tak isto to závisí aj od ďalších okolnosti - ako priechodnosť vajíčkovodov, prebiehajúca ovulácia...

Držím Vám palce

Dr. Nataliya Roshko
gynekologička
www.repromedica.sk