Prečo nemám ovuláciu?

Zodpovedané
27. júl 2021

Dobrý deň,

mám 42 rokov a minulý rok som podstúpila IVF s AMH 2,8. Mám za sebou 5 neúspešných vkladov, ktoré boli stále v stimulovanom cykle, lebo nebol dominantný folikul a nízka sliznica. Ak si robím medzi tým ovulačný test, stále je negatívny. Trvá to už viac ako rok.

Môže sa nejakým vyšetrením zistiť prečo neovulujem pri takom AMH?

Menštruáciu mávam pravidelnú cca každých 28 dní, niekedy skôr.

Ďakujem

Dobrý deň,

prečo nemáte ovuláciu, tak to neviem. Skúste opakovať odber AMH.

Ohľadom neúspešných vkladov - predpokladám, že už máte vylúčené imunológiu , genetiku.

Problém asi bude pri implantácii. Ale nemôžem presne povedať, keďže nepoznám Vašu anamnézu.

Držím palce

Dr. Nataliya Roshko
gynekologička
www.repromedica.sk