Mesačná dcéra doteraz pila Hipp Combiotik HA. Môžeme jej dať Hipp Bio Combiotik?

Zodpovedané
13. aug 2022

Dobrý deň,

mesačnej dcére dávame UM Hipp Combiotik HA, lebo v nemocnici jej ho dávali. Tak sme ho dávali aj my doma. Dnes sme sa pomýlili a kúpili sme Hipp Bio Combiotik.

Môžeme ho dať dcérke?

Ďakujem

Dobrý deň,

HA mlieko je vhodné vtedy, ak ste alergici alebo atopici v rodine - podávanie do 6. mesiaca. Ak nie ste, pokojne môžete dávať toto mlieko.

Dieťa na UM by mohlo mať v dennej rutine probiotiká s kmeňom BB12, čo je u nás buď Probiofix baby alebo Jamieson Probiotic.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička