Musím prevárať vodu pri príprave mlieka dvojmesačnému dieťaťu?

Zodpovedané
15. jún 2022

Dobrý deň,

na dojčenských vodách Lucka a Zlatíčko je uvedené, že sa nemusia prevárať.

Nemusím vodu prevárať ani pri príprave mlieka dvojmesačnému dieťaťu?

Voda sa mi ohreje v ohrievači na fľaše, čiže z toho dôvodu nepotrebujem mať teplú vodu.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, takto to môžete robiť. Tieto fľaše by však nemali byť otvorené dlhšie ako 24 hodín. Potom by som prevarila.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička