Ako dosiahnuť padavé mäkké prsia?

Zodpovedané
10. júl 2022

Dobrý deň,

mám 50kg a obvod cez prsia pred operáciou som mala 73cm, pod 68 cm. Mám implantáty Nagor 320g VP pod sval anatóm. Prsia sú pekné, žiaľ veľmi tvrdé, neskáču, nepôsobia prirodzene.

Prosím, čo sa s tým dá robiť?

Chcela by som mať prsia, ktoré pri behu vedia hopsať a pri stlačení pôsobia mäkko, prelievajú sa.

Ďakujem

Dobrý deň,

aký dlhý čas ste od operácie?

Z mojich skúseností po 12 mesiacoch od operácie je tento implantát jeden z najmäkších na trhu.

Ak už ste tak dlho od operácie, je možné že máte tuhú jazvu okolo implantátov - kapsulu.
Ak je veľmi tvrdá, môže sa jednať aj o začínajúcu kapsulárnu kontraktúru.
To sa dá určiť len na osobnej konzultácii, na foto to v prvých štádiách nevidno.
Výmena implantátov na nové s kapsulektomiou - odstránením tej tvrdej kapsuly, zvyčajne vyrieši problém s tvrdými nepohyblivými prsiami.
Niekedy pomôže vložiť implantáty nie pod prsný sval ale pod žľazu, tým sa ale stráca prirodzený dekolt, implantáty budú viditeľné.

Niekedy sa stretávam s typom postavy a tkanív, že aj mäkké implantáty sa chovajú ako tvrdé. Príklad je šľachovitá, pevná, svalnatá postava. V takom prípade veľa možností nemáme.

Okrúhle implantáty sú tiež vždy mäkšie ako ich anatomické verzie a hladký povrch je mäkší a poddajnejší ako texturovaný, ale zase stratíme prirodzenosť vzhľadu anatomických implantátov.