Akú veľkosť podprsenky budem mať po zákroku, keď implantát má 560 g?

Zodpovedané
19. feb 2024

Dobrý deň,

mám 178 cm a vážim 62 kg. Implantát bude 560 g.

Aká veľkosť podprsenky to bude po zákroku?

Koľko je to ml?

Nechcem, aby mi prsia pôsobil veľké. Mám základ ovisnuté B.

Ďakujem

Dobrý deň,

veľkosť implantátov v gramoch alebo v ml je veľmi poodbná. Silikón je málinko ľahší ako voda, čiže 560 g može byť cca 580 ml.

Veľkosť košíka podprsenky záleží od strihu. Tiež od rozdielu obvodu cez prsia a pod prsiami.
Rôzne značky implantátov majú aj pri rovnakej veľkosti rôzne rozmery.

Na vzhľad prsníkov má vplyv aj množstvo kože, ochabnutie, poloha a veľkosť dvorcov a tiež rozmery hrudníka, nielen Váš základ.

Pri implantáte 560 g sa veľkosť prsníka zväčší o cca 4 "čísla". Ale výsledný košík môže byť C ale aj F.