Robíte aj blefaroplastiku?

Zodpovedané
22. jan 2020

Dobrý deň,

mám rez pod okom, resp.cez spodné viečko zvnútra.

Robíte blefaroplastiku?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

máte rez pod okom?cez spodné viečko zvnútra. Bohužiaľ nerozumiem otázke.

Blefaroplastika je operácia s cieľom zvýšiť estetický vzhľad okoločnej oblasti odstránením a presunom tkanív kože, podkožia, tuku, svalu. Indikácia nemusí byť nevyhnutne spojená so starnutím, často sa jedná o genetiku.

Na dolných mihalniciach (viečkach) sa operácia môže vykonať rezom tesne pod riasami alebo cez spojovkový vak ( v prípade ak nie je potrebné odstránenie kože).

Dúfam, že sa mi to podarilo trošku objasniť.