Je v poriadku, keď na začiatku tehotenstva pociťujem extrémny hlad?

Zodpovedané
18. sep 2021

Dobrý deň,

teraz nedávno som z testov zistila tehotenstvo a ešte pôjdem krv. Boli sme na IVF. Som v 3. týždni a mám extrémny hlad. Celý deň krásne vyvážene jem, aj dosť bielkovín a poobede mi začínajú mega hlady. Nikdy som nič také nemala.

Môžem si dať aj pizzu a nejako sa dosýtiť?

Je to takto skoro po otehotnení normálne?

Ďakujem

Dobrý deň,

tehotenstvo sa prejavuje u každého inak. Takto popisovaný hlad môže byť úplne v poriadku.
Kľudne ho môžete zasýtiť pizzou, len si dajte k tomu šalátik.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea