Jemné bolesti v podbrušku a rozhádzaný cyklus. Môžem byť tehotná?

Zodpovedané
21. júl 2020

Dobrý deň,

6.7.2020 som mala nechránený sex. Bolo to týždeň po menštruácii. 3 dni nato ma bolelo dosť v podbrušku, možno to boli plodné dni.

19.7.2020 som si robila tehotenský test a vyšiel negatívne. Dnes mám jemné bolesti v podbrušku ako keby mal prísť menzes. Mám rozhádzaný cyklus z vysadenia antikoncepcie.

Môžem byť tehotná?

Ďakujem

Dobrý deň,

veľmi ťažko povedať či ste, alebo nie ste tehotná. Po vysadení antikoncepcie sa obnovuje činnosť vaječníkov a často býva aj ovulácia bolestivá.

Tehotenstvo má svoje príznaky, väčšina žien má aspoň jeden z nich - boľavé prsia, riedky výtok, zmenené chute, či precitlivenosť na pachy.

Ak nemáte nič z toho a test je negatívny, je veľmi malo pravdepodobne, že by ste boli tehotná.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea