Môžem byt tehotná?

lolyypippp
5. máj 2021

Ahojte baby 🙂
Potrebovala by som poradiť.
Pred dvomi týždňami nám s priateľom trosku ušlo :D..
Užívam hormonálnu antikoncepciu žiaľ som zabudla užiť tabletky. O týždeň na to som súrne musela odcestovať a tabletky som si zabudla doma. Preto sa mi spustila menstruacia .
Včera a dnes som si robila tehotenské testy vyšli mi negatívne. Môžem byt tehotná aj keď som mala menštruáciu ? A aj napriek negat. Testom ? Ďakujem za odpoved 🙂

domcci72
5. máj 2021

mala si menstruaciu, tehotensky test mas negativny a ty sa este pytas ci mozes byt tehotna??? to naozaj?

lolyypippp
autor
5. máj 2021

@domcci72 ale menštruáciu, po tom čo som netúžila tabletky.
A dva týždne po pohl. Styku nie je skoro robiť test ?

lolyypippp
autor
5. máj 2021

@lolyypippp neužila pardon

mamusa34
5. máj 2021

Nie

anna_maria1
5. máj 2021

@lolyypippp pokial si mala menstruaciu tak tehotna nie si

nafka0483
5. máj 2021

@lolyypippp No ak si tabletky neuzivala uz par dni alebo v case styku a potom zasa nie, lebo si si ich zabudla, tak si si narusila tu hladinu hormonov a teda nejaka sanca tam je vzdy. Mas ale negativne testy, takze je to velmi malo pravdepodobne, ale na 100% ti to nepovie nikto. Ale ber to na 99,99%.

lolyypippp
autor
5. máj 2021

Áno oba negatívne 🙂

lolyypippp
autor
5. máj 2021

Ďakujem Vám veľmi pekne za odpovede ♥️

nafka0483
5. máj 2021

@lolyypippp Este ti poradim - naozaj v dobrom - ked uz beries HAK, tak si davaj pozor a ber ju poriadne. Nastav si budik, pripomienky, ale uz si tu pisala temy, kde si zabudla ze uz dalsie nemas a nestihla si si vybrat recept, tak si prerusula uzivanie, potom si zacala brat zasa. Teraz si zabudla par tabletiek, potom si odcestovala a prestala brat.
To nie je sranda, nie su to lentilky, ked to uz beries, tak ber poriadne, lebo zbytocnestresujes svoje telo a rozhadzes si hormonalny system.

lolyypippp
autor
5. máj 2021

@nafka0483 áno máte pravdu, ďakujem za radu 🙂

sisabe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karinaaaa
5. máj 2021

@lolyypippp pochybujem 🙂

tehotny69
5. máj 2021

@lolyypippp z bozkávania sa nedá otehotnieť 🙂

petamich
5. máj 2021

@sisabe isto 🙂 a prave preto odporucaju vo vacsine letakov, ak zabudnes uzit tabletku chranit sa aj inak do konca cyklu

dana1231
6. máj 2021

Dobrý deň dievčence. Mám otázku som 4mesiace od pôrodu (kojila som necelý mesiac) prvá menštruacia prišla 6.3-14-3 durha prišla (16.4-19.4)/tu bol aj prvý nechránený sex/(meškala10dni) ale mala som menšie problémy ako bolesti v podbrušku mala som aj vodový aj hustý výtok . No ale teraz mám tiež problémy silne vypichli mám v pošve pár dni potom to zas prejde , časté močenie . Menstruacia mala prísť 1.5 no ešte neprišla . ( test negatívny ) 2krat nechránený pohlavný styk .nevedeli by ste mi poradiť o čo ide ? Ide o nejaký zdravotný problém ?

lolyypippp
autor
7. máj 2021

@dana1231 ahoj 🙂 pokial si si robila test po tak dlhej dobe určite by ukázal či si alebo nie 🙂 takze to môžeš vylúčiť. Byt tebou radšej zájdem lekarovi 🙂
Nemusí to byt nič závažné, ale pre istotu to rieš s lekárom 🙂 snáď bude vsetko okej potom daj vedieť 🙂

dana1231
8. máj 2021

@lolyypippp ďakujem 😊samozrejme dám vedieť 😊

dana1231
16. máj 2021

@lolyypippp a je to tu znova 😃❤️

sisabe
16. máj 2021

@dana1231 tento vyzerá byť pozitívny.

dana1231
16. máj 2021

@sisabe ☺️Vyzerá to tak

sisabe
16. máj 2021

@dana1231 gratulujem 😊

dana1231
16. máj 2021

@sisabe ďakujem ❤️

dana1231
17. máj 2021

Dnes poobede a druha je z včera rana ❤️Ešte mám otázku pred tým som mala ťažkosti . Nemôžem byt prechladena ? Lebo niekde som čítala že prechladnutie môže ovplyvniť test . Často chodím cikať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre