Som tehotná, alebo mi menzes mešká kvôli vysadeniu antikoncepcie?

Zodpovedané
13. máj 2020

Dobrý deň,

v apríli som som vysadila antikoncepciu a hneď 14.4.2020 som dostala menštruáciu. Trvala 4 dní . Podľa kalendára som si vyrátala plodné. Mala som nechránený sex 28.4 aj 2.5.

Teraz som mala dostať menštruáciu 12.5.2020, ale nedostala som. Robila som testy a boli negatívne. Aj dnes som robila a bol negatívny.

Som tehotná, alebo mi menzes mešká kvôli vysadeniu antikoncepcie?

Ďakujem

Dobrý deň,

niekedy organizmu chvíľu trvá po vysadení antikoncepcie, kým začne normálne fungovať. Pri plánovaní rodičovstva sa odporúča počkať aspoň 2 normálne cykly, t.j dve prirodzené menštruácie.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea