Môže ísť o spontánny potrat?

Zodpovedané
26. júl 2020

Dobrý večer,

som v 5. týždni a včera som po veľkej potrebe začala špiniť tmavohnedým výtokom. Večer to ustálo a dnes po wc to začalo opäť, ale silnejšie aj s tmavou krvou. Bolesti ako pri MS, keď ležím nič ma nebolí. Jedna vložka na deň.

Volala som na gynekologickú pohotovosť a povedali mi, že mám prísť až keď začnem silno krvácať. Mám veľké obavy, či mi nezačal spontánny potrat. V januári som mala MA v 10. týždni.

Ďakujem

Dobrý deň,

veľmi držím palce, aby to tentokrát dobre dopadlo!

Bábätko sa v tomto čase uhniezďuje v maternici. Niekedy to býva sprevádzané špinením. Sama asi viete, že to môže, ale aj nemusí dopadnúť ako minule.

Skúste si dopriať oddych, niečo čo máte rada a myslite pozitívne.

A áno, ak by začalo silnejšie krvácanie, potom by mohlo ísť o potrat.

Posielam pozitívnu energiu ❤️

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea