Spontánny potrat

erika412
30. mar 2019

Ahojte žienky, máte niektorá skúsenosti s Duphastonom, po ktorom ste začali ešte viac krvácať? Vo štvrtok som bola u gynekológa kvôli slabému krvácaniu, predpísal mi Duphaston, Kanavit a Askorutin a povedal mi ze mam Duphaston užiť hneď 2 tabletky naraz a potom 3x1 tabletku, spravil sono a povedal ze dieťatko je v poriadku a počuje už aj srdiečko. No a v piatok som začala silnejšie krvácať a mala som nepravidelne bolesti v podbrušku. Tak som išla do nemocnice, spravili sono a na monitore už nič nebolo, lekárka mi povedala, že som spontánne potratila, bola som v 7tt. 😢 A bolo jej divne, keď som jej povedala, že gynekolog mi tvrdil, že dieťatko žije, hoci mi ho na monitore ani len neukázal.☹️ Stretli ste sa niektorá s takýmto niečím? Vopred ďakujem za odpoveď.

hennyinnsbruck
30. mar 2019

Duphaston nezachráni co sa zle vyvyja. Není to vše liek.ja som ho brala od 3dpo aj tak babo odišlo (ale skorej ako u teba). Je mi to ľúto, nabuduce to vyjde 😘

nini1010
30. mar 2019

Ano tiez by som nevidela problem v Duphastone.On vie podporit,posilnit,ale ked sa plodik zle vyvija,ked je slaby alebo zle uchyteny zazrak neurobi.je mi luto co sa ti stalo.ani by som sa nechytala slov dr.co ona vie co tvoj dr.videl,to je taka salamunovanie nic neriesiace.povedala nejaky svoj momentalny pocit kt jej prebehol hlavou a ty si sa toho chytila.Proste sa to stava straaasne casto.ja som po 2 MA.Drz sa a vela sil prajem.

ludkka0407
30. mar 2019

Tiez som brala duphaston v prvom aj druhom tehotenstve,prve skoncilo potratom,z druheho mam krasnu dvojrocnu slecnu☺takze moze pomoct,ale ako uz pisali vyssie,tak nezachrani zle sa vyvijajuce tehotenstvo.drzim palceky
PS:v tretom tehotenstve som uz nebrala nic a mame krasneho chlapceka.u mna bola totiz pricina v krvi a chodila som potom na hematologiu ako na klavir.drzim palceky

erika412
autor
30. mar 2019

@hennyinnsbruck
@nini1010
@ludkka0407 žienky ďakujem za Vaše odpovede a povzbudivé slová, manžel mi tiež hovoril, že asi to tak malo byť, keď sme o dieťatko prišli..mňa to veľmi bolí, keď viete, že je vo Vás nový život a zrazu je tam prázdno, idem si oči vyplakat, ach...

hennyinnsbruck
30. mar 2019

@erika412 úplne ta chápem... 😔

biela_sova
30. mar 2019

@erika412 Neplac, aj mne sa to stalo v 11tt, a o par mediacov na to som otehotnela a, mame uz zdraveho chlapceka 🙂 Povedz si tak, ako mne povedal gynekolog... radsej pockat na dalsiu prilezitost a porodit zdravucke babo, je to lepsie pre Teba aj pre babo, ze mu darujes bezstarostny zivot bez vaznych chorob. Drz sa!

ludkka0407
30. mar 2019

@erika412 uplne chapem,odsmut,kecaj o tom,daj si cas a potom hor sa k druhemu babatku☺ono to vyjde a velmi drzim palce

ivca88
30. mar 2019

Je to smutne. Mne doktorka povedala ze je to proste priroda. Je to tak, aby prezilo len zdrave dietatko, lebo chore by malo na svete len trapenie.
Musíš sa s tým zmierit aj ked to bolí. Stava sa to velmi casto.

erika412
autor
30. mar 2019

@biela_sova
@ivca88, aj Vám žienky ďakujem za povzbudivé slová, je to ťažké, ale musí to preboliet a snáď sa to časom podarí...

ketrin332
30. mar 2019

@erika412 ahoj ja som tiez potratila 7 tyzdny tehotenstva v oktombry viem co prezivas.a February som opet otehotniela a uz idem do 10 tyzdna .vzdy mam strach ,ked idem na WC vdy SA pozriem na papier ci nieje tam krv .zatal vizera ok .

erika412
autor
31. mar 2019

@ketrin332 ďakujem, je to veľmi ťažké sa s tým vyrovnať ... Silno Ti držím palčeky, aby sa už nič podobné neozopakovalo a prežívala si už len krásne tehotenstvo. Držte sa 😘

luci1012
31. mar 2019

Plač, plač, plač koľko len potrebuješ. Musíš to zo seba dostať. Je mi to ľúto, dobre viem, ako sa cítiš. Mám za sebou dva potraty. Ak príde nejaká svetlá chvíľka, tak sa jej chyť, a ver, že ďalšie tehotenstvo výjde a budeš sa tešiť z malého bábätka. Držím prsty do buducna. 😘❤

erika412
autor
31. mar 2019

@luci1012 ďakujem za povzbudive slová😘...... to ma mrzí, že máš za sebou tiež ťažké obdobie, je to hrozné a tak veľmi to bolí.. 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre