Môžem po dvoch sekciách rodiť prirodzene?

Zodpovedané
2. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom pôrodu po dvoch sekciách. Predchádzajúce sekcie som mala bezdôvodné. Som diabetička 1. typu, ale bez komplikácií. Detičky mali normálnu pôrodnú hmotnosť.

Je šanca rodiť prirodzené?

Ak áno, ktorá nemocnica je k tomu naklonená?

Ďakujem

Dobrý deň,

vaginálny pôrod po dvoch predchádzajúcich sekciách je možný, ale určite odporúčam vyhľadať gynekológa, ktorý s tým má skúsenosti a je tomu naklonený. Samozrejme on zváži aj tu situáciu s cukrovkou.

Skúste kontaktovať dulu vo vašom regióne, ona vás nasmeruje na lekára, ktorý bude hľadať riešenie pre vás.

Držím palce !

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea