Pri prvom cvičení s Aniballom som zaznamenala trošku krvi. Je to v poriadku?

Zodpovedané
6. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pri prvom cvičení s aniballom som zaznamenala trošku krvi. Vo vaginálnom výtoku po uplynutí jedného dňa je prítomné malé množstvo krvi.

Je to v poriadku?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pri cvičení s Aniballom je potrebné dodržať úplne návod, nepoužívať to “nasucho”. Niekedy však aj napriek týmto opatreniam sa môže stať že praskne nejaká cievka.

Pokiaľ je to množstvo veľmi malé a bolo to jednorazové, je to ok. Dajte si 2-3 dni pauzu. Ak sa potom krvácanie zopakuje, aj po ďalšom použití, Aniball nepoužívajte.

Mám vedomosť, že ženy ľahšie tolerujú cvičenie s Aniballom po vaginálnej náparke.

Krásne dni!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea